podstawowe informacjepodstawowe informacje

Pieczątki dla stałych klientów

Specyfikacja produktu

Automaty samotuszujące do pieczątek produkcji firmy COLOP to najbardziej znane i popularne automaty samotuszujące. Wyróżnia je doskonała konstrukcja i najwyższa jakość wykonania. Mamy w ofercie trzy rodzaje automatów prostokątnych:

-Nowy Printer z zatyczką,
-Printer Compact z zatyczką
-Printer Compact przeźroczysty bez zatyczki.

Wszystkie modele posiadają prostą w wymianie poduszkę zastępczą, która zapewnia czytelne i wyraziste odbicie pieczątki. Automaty są dostępne w różnych kolorach obudowy oraz wyposażone są w poduszki o różnych kolorach tuszu.

-Obudowa biała - karteczki: czarna, czerwona, biała, żółta
-Obudowa czarna - karteczki: czarna, czerwona, niebieska, zielona

Posiada przezroczystą podstawę, która ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu. Jest wyposażona w zatyczkę, którą bardzo łatwo można nałożyć chroniąc tekst pieczątki przed zabrudzeniami. Dostępna w wielu kolorach, również z własną grafiką zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Guma do stempli o grubości 2 mm, dostosowana do automatów COLOP, wytwarzana metodą grawerowania laserowego. Dzięki technologii laserowej można uzyskać precyzję nieosiągalną w tradycyjnych metodach wytwarzania gum.

Rozmiar:
-10x27mm
-14x38mm
-18x47mm
-23x59mm
-30x69mm
-37x76mm

Przygotowanie:
Treść pieczątki (grafika i teksty) musi zawierać się wewnątrz użytku (czerwony prostokąt) oddalona conajmniej 1 mm od krawędzi.

Kolory:
Treść pieczątki w całości musi być zamieszczona w kolorze czarnym (100%K) bez odcieni szarości. Ramka wyznaczająca linię cięcia gumy musi mieć kontur włosowy w kolorze czerwonym (100%M,100%Y) bez wypełnienia.
optymalna rozdzielczość:
Obiekty rastrowe powinny być zapisane jako bitmapa (obraz 2-kolorowy, czarnobiały) w rozdzielczości min 300dpi.
Teksty
Minimalny rozmiar tekstu - 8 pkt.
Format pliku:
PDF lub CDR